FINO-FOOD KFT.

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain. Közel 200 fős csapatunkba keresünk kollégát villanyszerelő munkakörbe.

    Feladatok:

    • műszaki paraméterek ellenőrzése, karbantartása
    • üzemzavar elhárítás
    • berendezések üzemeltetése

    Elvárás:

    • szakirányú végzettség
    • folyamatos, többműszakos munkarend vállalása
    • megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzés

    Előny:

    • automatizálásban szerzett tapasztalat
    • PLC programozói és pneumatikai ismeret/jártasság

    Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
    • biztonságos munkakörnyezet
    • családias hangulat és közösségi programok
    • modern technológiai környezet és szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Izzó u. 9.