Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Érd és Térsége Csatorna-szolgáltató Kft.

felvételt hirdet

Villanyszerelők

számára

Munkaköri feladat:

    Érd, Diósd, Tárnok települések területén, illetve az Érdi Szennyvíztisztító Telepen üzemeltetési, hibakeresési, hibajavítási, karbantartási és kapcsolódó feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

    - Végzettség:
    • Villanyszerelő szakmunkás, vagy
    • elektroműszerész, vagy
    • villamossággal összefüggő témában szerzett szakmunkás vagy technikusi végzettség.

    - B kategóriás jogosítvány.

Előny:

    - technikusi végzettség
    - ipari környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
    - rugalmasság
    - felhasználói szintű számítógépes ismeret

    Munkaviszony jellege: határozatlan idejű munkaviszony, 3 hónap próbaidővel

    Munkarend: műszakos vagy teljes munkaidős (normál, heti 40 órás) munkarend, szükség esetén készenlét ellátásával

    Álláshely betölthetőségének ideje: elbírálást követően azonnal, illetve megegyezés szerint

    Benyújtandó iratok: önéletrajz, bérigény

Munkabér, juttatások:

  • a munkabér megegyezés szerint kerül meghatározásra, egyéb juttatásokra a Társaságunknál hatályos belső szabályzatok tartalmaznak rendelkezéseket.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Érd, 2030 Fehérvári út 63.

Fényképes pályázati anyagát a "Jelenetkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villanyszerelő
  • Hirdető cég: ÉTCS Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Érd
  • Feladatok: Érd, Diósd, Tárnok települések területén, illetve az Érdi Szennyvíztisztító Telepen üzemeltetési, hibakeresési, hibajavítási, karbantartási és kapcsolódó feladatok ellátása.
  • Elvárások: - Végzettség: Villanyszerelő szakmunkás, vagy elektroműszerész, vagy villamossággal összefüggő témában szerzett szakmunkás vagy technikusi végzettség.- B kategóriás jogosítvány.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-30
Állás, munka még: ÉTCS Kft. >