ENSI Kft.

Az ENSI Kft. épületgépészeti rendszerek teljes körű kivitelezésével foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. Munkatársat keresünk az alábbi munkakör betöltésére:

Villanyszerelő

Miskolci munkavégzéssel.

Mi lesz a feladatod?

  • Épületvillamossági szerelési feladatok;
  • épületgépészeti berendezések (mint pl. szivattyúk, fan-coilok, split klímák, szelepvezérlők) elektromos bekötése;
  • közép- és kisfeszültségű hálózatok létesítése, karbantartása;
  • üzemzavar hibaelhárítása;
  • kis- és nagyfogyasztói mérőhelyek kialakítsa és bekötése;
  • közvilágítási hálózat létesítése, hibabehatárolás, hibajavítás;
  • feszültség alatti munkavégzés (kisfeszültségű FAM);
  • állandó jelleggel építési területen, szabadtéren történő munkavégzés;
  • munkavédelem betartatása.

  • van szakirányú végzettséged (villanyszerelő, épületvillamossági szerelő, technikus);
  • kivitelezéshez használt villamossági anyagok ismeretében jártas vagy;
  • precíz, pontos, megbízható hozzáállás jellemez;
  • teljesítmény és feladatorientált gondolkodásod van;
  • önálló vagy megfelelő szakmai támogatás mellett;
  • határozott és magabiztos vagy;
  • több éves villanyszerelői gyakorlatod van;
  • rugalmas vagy a munkakörből adódóan.

Munkaidő

  • hétfőtől – péntekig, döntően 07:00-15:30, sürgős esetben hétvégén üzemzavar elhárítás.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent

  • építőipari kivitelezési (irodaház, csarnok, ipari létesítmények) területen szerzett villanyszerelői munkatapasztalat;
  • jogosítvány (B kategória);
  • Miskolc és környéki lakóhely 50 km-es körzetben.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Mert, mi törekszünk arra, hogy stabil, biztos és elismerő munkahelyet biztosítsunk Neked;
  • fontos számunkra, hogy az ambiciózus munkatársaknak tanulási- és fejlődési lehetőséget adjunk.

Mit nyújtunk?

  • Napi meleg étkezést biztosítjuk;
  • utazási költség térítése (vonat, busz, gépkocsi);
  • mobil telefon használat.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki ellenőr
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc

Küldd el fényképes szakmai önéletrajzod.