Az Emobility Solutions immáron 7 éve a hazai piac és a nemzetközi színtér elismert elektromobilitási szakértője. Cégünk több hazai és nemzetközi elektromobilitás projekt megvalósításában vett részt. Társaságunk kiterjedt tapasztalattal rendelkezik a kiszolgáló- és töltőinfrastruktúrák telepítésében és üzemeltetésében Európa számos országában.

Dinamikusan fejlődő, budapesti cégünk munkatársat keres

Villanyszerelő

munkakör betöltésére.

Rólad mindez elmondható?

Hajt a kíváncsiság, hogy megismerj egy hazánkban és Európában egyaránt úttörő szolgáltatást? Szereted a szakmai kihívásokat és nyitott vagy az újdonságok megismerésére? Rugalmas vagy ugyanakkor precíz és eltökélt, hogy tudásod legjavát nyújtsd? Az elsők között akarsz lenni, aki az elektormobilitással kapcsolatos szaktudást elnyerheti? Akkor ez a te munkahelyed!

FELADATOK:

  • projektekhez kapcsolódó előkészítési és szervezési feladatok ellátása;
  • a tevékenységhez kapcsolódó dokumentáció elkészítése;
  • villamos berendezések telepítése, beüzemelés;
  • karbantartási és javítási feladatok ellátása;
  • ellenőrző mérések, vizsgálatok és beállítások elvégzése.

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú szakirányú végzettség vagy szakirányú OKJ végzettség;
  • precizitás, szakmai igényesség;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség;
  • 2 év szakmai tapasztalat (agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • B kategóriás jogosítvány.

ELŐNYT JELENT:

  • angol vagy német nyelvtudás;

FOGLALKOZTATÁS JELLEGE:

  • határozatlan idejű munkaviszony, teljes munkaidő

AMIT KÍNÁLUNK:

·       versenyképes fizetés és juttatások;

·       változatos feladatkör szakmai fejlődési lehetőséggel;

·       külsős és belső szakmai képzések, mentorálás;

·       nyelvtanulási lehetőség;

·       perspektíva egy fiatalos csapatban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, és úgy gondolod, hogy megfelelsz a fent írtaknak, küldd el fényképes önéletrajzod a fizetési igény feltüntetésével a ”Jelentkezem” gombra kattintva.