Culina Systems Kft.
Munkatársat keresünk

Villanyszerelő/Elektronikai műszerész

pozícióba.
A Culina Systems Kft 2013-ban jött létre, mint minőségi nagykonyhai berendezéseket forgalmazó, komplex szolgáltatásokat nyújtó konyhatechnikai vállalat. Csapatunk szakemberei a konyhatechnikai tervezésben, kivitelezésben és szervizben  több évtizedes tapasztalattal rendelkeznek.

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek eseti javítása, megelőző karbantartás, időszakos ellenőrzések
  • Gyorséttermek különböző berendezéseinek szervízelése
  • Időnként épületvillamossági feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Alkalmanként hétvégi munkavégzés hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás, de nem létfontosságú
  • Szakirányú végzettség, de a tényleges tudást jutalmazzuk

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1212 Budapest, Lakatos utca 4.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, fényképes önéletrajzzal