Bába és Fia Kft.

Munkatársat keresünk

Villanyszerelő (Elektromos elosztóberendezés gyártás)

pozícióba.

Évtizedes épületautomatikai tapasztalattal rendelkező vállalat vagyunk, jelmondatunk a „Tradíciókon átívelő energia”, ami a hangzatosságon kívül cégünk innovációs, fejlesztési és munkabéli hozzáállását tükrözi, melyet mind megrendelői, mind munkavállalói oldalról igyekszünk maximálisan érvényesíteni. Cégünk is egy rendszer része, de egy nagy rendszer kisebb rendszerekből áll és így jutunk el az egyénhez. Amennyiben az egyének rendszerben gondolkodnak, kialakul az egység, ami egy vállalat működéséhez alapvető feltétel. Ebben rejlik a siker, ami elsődleges irányelvünk. Ezen hozzáálláson felül nagy hangsúlyt fektetünk a szabályos és biztonságos munkavégzés feltételeinek megteremtésére. Elvárásaink közé tartozik még a rugalmasságon kívül a pontosság, precizitás, lojalitás, rendszerben való gondolkodás.

Főbb feladatok, munkák:

Berendezés gyártási szakágunk legfőképp épület és gépészeti automatika kapcsoló és vezérlő berendezésekkel foglalkozik, ezek az egyedi helyiségszabályzóktól a relédobozokon át a nagy teljesítményű, több mezős kapcsoló és vezérlő berendezésekre is kiterjed. Az általunk gyártott berendezéseknek meg kell felelni több elvárásnak is, így elengedhetetlen a figyelem és a pontosság. A feladatkörbe beletartozik külterületi munkavégzés is, mely adott helyszínen már meglévő elosztókban történő módosítások, bővítések kivitelezését tartalmazza. A szakirányú végzettség és munkatapasztalat nem követelmény, de előnyt jelent, ugyanígy a nyelvtudás és a „B” kategóriás jogosítvány megléte is az előnyök közé tartozik. A munkavégzés javarészt műhelymunka mely a budapesti telephelyünkön történik, kivételt képez ez alól a külterületi munkavégzés mely adott esetben vidéki cím is lehet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Műszaki beállítottság
Villamos terv olvasási készség
Munkához való produktív  hozzáállás
Pontosság,precizitás,lojalitás
Büntetlen előélet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakirányú végzettség vagy munkatapasztalat
"B" kategóriás jogosítvány
Angol nyelvtudás
Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

Stabil munkahely
Rendszeres,biztos jövedelem
Munkaruha és munkavédelmi eszközök,felszerelések
Szerszámkészlet
Bérezés egyedi elbírálás alapján

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1144 Budapest, Rátót utca 18-20.

Fényképes önéletrajz