Villanyszerelőként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni. Támogatni fogod a Mérnökség osztályát minden a részlegre vonatkozó kérdésben.

Villanyszerelő/ Electrician

Ebben a pozícióban a főbb feladataid:

  • Folyamatosan ellenőrizni az üzemeltetett, karbantartott elektromos és gépészeti rendszerek üzemképességét, a mérő és regisztráló berendezéseket
  • Elvégezni a különböző karbantartási, szerelési munkákat, utasításokat, a szükséges dokumentációk pontos vezetése, a berendezések érvényes technológiai utasítások szerinti működtetése szintén a feladati között szerepel. (Pl.: motorok csapágyazása, szelepmozgató munkahengerek javítása, stb.)
  • Üzemeltetni a létesítmény felügyeleti rendszereket, hibajelzések fogadás, hibák gyors, szakszerű elhárítása, szükség esetén termelési gépkezelők munkájának támogatása

Te?

    Szeretnél fejlődni és hatással lenni a saját környezetedre? Szeretnél egy olyan kultúrában fejlődni, ahol egy kreatív csapat környezetben tudod kifejezni magad? Szeretnél ugyanolyan szenvedélyes csapattal együttműködni és tanulni, mint amilyen te is vagy? Akkor gyere és csatlakozz hozzánk – légy hatással a környezetedre!

A szakmai profilod tartalmazza:

  • Szakmunkás végzettség (villanyszerelő vagy erősáramú végzettség)
  • 1 műszakos munkarend
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Ipari vezérléstechnikában, automatizálásban valamint PLC rendszererkben való jártasság előnyt jelent
  • a tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozásában szerzett tapasztalat előny
  • Pneumatikus rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Üzemi karbantartásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Makó