A Dunakeszi Járműjavító Kft. az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Villanyszerelő

Feladatok:

  • kötött pályás járművek javítása, szerelése során az érvényes technológiai előírások és a gyártási, műszaki dokumentáció alapján villanyszerelő munkálatainak elvégzése, munkájának visszaellenőrzése,
  • kábelrendszerek kimérése, dokumentálása,
  • földelések szerelése, ellenőrzése, dokumentálása,
  • alkatrészek, berendezések felszerelése,
  • áramkörök, berendezések beüzemelése, mérése, dokumentálása,
  • az elektromos rendszerek karbantartása, tisztítása, meghibásodás esetén a hibahelyek behatárolása (zárlatos, szakadt vagy összeégett vezetékszakaszok, meghibásodott alkatrészek cseréje) javítás módjának meghatározása,
  • az elektromos rendszerek, berendezések alkatrészeinek vizsgálata, hibás alkatrészek javítása, cseréje,.
  • az elektromos rendszerek, karbantartási, javítási munkálatainak elvégzése utáni üzembe helyezés, tesztek, ellenőrzések elvégzése, átvevőnek történő átadása,
  • elektromos cső rendszerek kiépítése, ebbe kábelek, vezetékek behúzása,
  • elektromos hálózat, rendszer kiépítése, ehhez szükséges alkatrészek berendezések, beépítése, felszerelése,
  • a kialakított áramkör folytonosságának tesztelése, szigetelés vizsgálat elvégzése, átadása,
  • a kialakított áramkörök kábeleinek, vezetékeinek bekötéshez való előkészítése, jelölése, bekötése,
  • a védőföldelések kialakítása a földelési ellenállás mérése, átvevőnek történő átadása,
  • a kialakított elektromos rendszer beüzemelése, átvevőnek történő átadása.

Elvárások:

  • szakirányú szakmunkás bizonyítvány,
  • együttműködési képesség,
  • pontosság, precizitás.

Amit kínálunk:

  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • bejelentett munkaviszony,
  • egy műszakos munkarend,
  • fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • részvétel a hazai új vasúti kocsigyártásban,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • munkásszálló,
  • meleg étkezés,
  • fogorvos,
  • barátságos, motiváló környezet.

Kezdés:

    azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével kérjük küldje a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.