A Duna-Dráva Cement Kft. karbantartási területére 1-3 műszakos munkarendbe beremendi munkavégzési helyre

Villanyszerelő

pozícióba, munkatársakat keresünk

Az alábbi főbb feladatok várnak az új munkatársra:

  • A villamos üzemzavarok szakszerű és gyors elhárítása
  • Napi karbantartási feladatok biztonságos elvégzése
  • Rábízott karbantartási munkák határidőre történő végrehajtása
  • Saját kivitelezésű új villamos berendezések létesítési munkáinál rábízott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Szakirányú végzettség (erősáramú végzettség) és tapasztalat

Nagyobb eséllyel pályázik az állásra, ha:

  • Villamos hálózat kezelő képzettség e van
  • Középiskolai/technikumi végzettséget szerzett
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Van nehézgépkezelői bizonyítványa

Miért érdemes a DDC-t választani?

  • Cafeteria, év végi jutalom a belső szabályzatoknak megfelelően, emelt műszakpótlék
  • Utazási hozzájárulás, céges buszjárat
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok, munkaruha
  • Céges finanszírozású képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Beremend

Magyar nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.