Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    A DÓMVILL szer Kft építőipari villamos szakipari tevékenységre elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalóknak kínál hosszútávú munkalehetőséget
    erős és gyengeáramú villanyszerelő pozícióba, azonnali belépéssel.

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Építőipari villamos szakipari szerelési feladatok (kábeltálcázás, kábelhúzás, elosztó kötés, lámpaszerelés, szerelvények szerelése, villámvédelmi szerelések....stb)

    ELVÁRÁSOK:

    • Villanyszerelő végzettség
    • Kivitelezéshez használt villamos szerelési anyagok ismerete
    • Precizitás, megbízhatóság
    • Önálló munkavégzés

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
    • Igény esetén szállást biztosítunk illetve útiköltséget térítünk
    • Kiemelt versenyképes jövedelem, előrelépési lehetőség

    EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

    • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

    További információ: 06/30/2193961

Az álláshoz tartozó elvárások:

    villamos szakipari tevékenységre elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalókat keresünk hosszútávra

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1114 Budapest