Debreceni Vízmű Zrt.
Munkatársat keresünk

Villanyszerelő

pozícióba.
Debreceni Vízmű Zrt.: A regionális ivóvíz szolgáltató

Főbb feladatok, munkák:

A Debreceni Vízmű Zrt szolgáltatási területén üzemelő Víztermelő telepek és vízellátórendszerek épületeihez, gépészeti és technológiai berendezéseihez tartozó erőátviteli, műszertechnikai és mérőköri berendezéseinek állagmegóvása, karbantartása, javítása, üzemelési feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

≈ villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány
≈ Villamos alállomás kezelői képesítés
≈ B kategóriás jogosítván

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

≈ Ipari automatizálás, vezérléstechnika és szabályzás technika területén szerzett jártasság,
≈ Érintésvédelmi, tűzvédelmi, villámvédelmi felülvizsgálói képesítés,
≈ Energiaátalakító-berendezés kezelője szakképesítés
≈ Műszerész szakképesítés
≈ Alap műszaki angol, német nyelvismeret.
≈ BE vagy CE kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • Pontos, kiszámítható bérfizetés, cafetéria juttatás, egyéb juttatások;
  • Stabil, megbízható háttér;
  • Összetartó csapatmunka

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4032 Debrecen, Benczúr Gyula utca

Jelentkezés csak fényképes önéletrajzzal együtt benyújtott részletes szakmai önéletrajzzal lehetséges, mely tartalmazza az előző munkahelyeken végzett tevékenységek leírását, valamint a szakmai bizonyítványok másolatát