DBB Electro Service Kft

Vállalatunk több mint 20 éves szakmai múltra tekint vissza. Fő profilunk az elektromos rendszerek kiépítése, javítása, karbantartása, valamint ipari és lakossági energiaellátó rendszerek telepítése, felügyelete. Teljes körű generálkivitelezést vállalunk – a tervezés első lépésétől a kulcs átadásáig biztosítjuk az összes munkafolyamat összehangolt és pontos lebonyolítását. Cégünk 2015-ben áramfejlesztők kölcsönzésével bővítette tevékenységi körét. Azóta üzletláncoknak, országos fiókhálózattal rendelkező bankoknak, illetve egyedi megrendelőknek biztosítunk áramellátást az előre bejelentett áramszünetek esetén.

Munkatársat keresünk

Villanyszerelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Elektromos rendszerek kivitelezésével és karbantartásával foglalkozó cégünk szakképzett, gyakorlattal rendelkező villanyszerelőket keres.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Jogosítvánnyal

    • Önálló, dinamikus munkavégzés

    • Lelkiismeretes hozzáállás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat elektromos karbantartói és kivitelezési feladatok terén

Amit kínálunk:

    • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony

    • Profi kéziszerszámok

    • Továbblépési lehetőség

    • Oktatás, továbbképzések

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz.