BÁRDI AUTÓ ZRT.

Villanyszerelő csoportvezető(Budapest)

Feladataid lennének:

  • A villanyszerelői csapat munkájának irányítása, ellenőrzése
  • A Bárdi Autó Zrt. ingatlanjaiban (országosan) gyengeáramú eszközök telepítése valamint üzembe helyezése
  • A villamoshálózatok javítása, átszerelése, bővítése
  • Épületgépészeti berendezések javítása, telepítése
  • Terv szerinti ellenőrző és megelőző karbantartási feladatok elvégzése
  • A tevékenységekkel kapcsolatos adminisztráció koordinálása, anyagbeszerzés
  • Aktív együttműködés a társosztályokkal

Amit elvárunk:

  • Villanyszerelő vagy épületvillamossági szerelő végzettség
  • 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kisebb létszámú csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Igényes munkavégzésre való képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • "B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmény
  • Stabil munkaadói háttér
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Orczy út. 46

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.