Budapesti Elektromos Művek (ELMŰ) (ELMŰ NYRT.)

Több vagyunk mint energia a hétköznapokban.
Kettőnk közös energiája kell majd ahhoz, hogy ügyfeleink zavartalanul élvezhessék szolgáltatá–sainkat.

Csatlakozz hozzánk!

Az ELMŰ Hálózati Kft. Pesti régiója

Villanyszerelő

munkatársat keres

Amire az energiádat fordítanod kell:

  • Közép- és kisfeszültségű hálózat üzemzavarainak elhárítása
  • Hálózatüzemeltetési feladatok végrehajtása munkautasítás alapján
  • Hálózatépítési feladatok végzése
  • Közép- és kisfeszültségű hálózatok karbantartási feladatainak végzése
  • Vonalbejárások, hálózati mérések végrehajtása
  • Feszültségmentesítések, munkaterület átadás-átvételek, felügyeletadás idegen kivitelezők részére
  • Mérőcsere, új bekapcsolások kis- és nagyfogyasztói szolgálat tevékenységei

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Villamos hálózat kezelő és helyismereti vizsgák letétele
  • PÁLYAKEZDŐK ÉS TAPASZTALT VILLANYSZERELŐK JELENTKEZÉSÉT EGYARÁNT VÁRJUK

Amiért megéri az energiabefektetés:

  • Széleskörű béren kívüli juttatások – 13. havi bér, éves bónusz, cafeteria, magánegészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Kiforrott mentorrendszer

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Hogyan tudsz jelentkezni?

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál hozzánk, regisztrálj weboldalunkon a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Hivatkozási szám: 24502