Az ország vezető gépkölcsönző társasága a Profirent Gépkölcsönző Kft. www.profirent.hu, amely 1992 óta működik a piacon.

Országos lefedettségünket 17 telephellyel érjük el, termékkínálatunkban megtalálhatóak a legkisebb akkus csavarhúzók és a nagyobb földmunkagépek is. A gépkölcsönzésen kívül gépértékesítéssel és szervizszolgáltatással is foglalkozunk. Gépeink mellé kapcsolódó szolgáltatásokat is nyújtunk.

Ügyfeleink számos iparágból tevődnek össze, kezdve az építőipartól, a mezőgazdaságon át a filmiparig és a nagy rendezvényekig bezárólag.

Derűs és lendületes villanyszerelő csapatunkba keressük új munkatársunkat. Olyan, akár pályakezdő, kollégák jelentkezését várjuk, akik nyitottak flottánk megismerésére és szívesen tanulnának, szereznének tapasztalatot komoly rutinnal és szaktudással rendelkező kollégáinktól.

Villanyszerelő (Budapest)

    A legnagyobb kihívás ebben a munkakörben az, hogy cégünk széles spektrumú eszközparkkal rendelkezik, melyek telepítése, karbantartása vagy javítása nagy szakértelmet kíván. A tudás megszerzésében szívesen segít majd a szerelőcsapat minden tagja.

Feladatok:

  • elektromos építőipari gépek karbantartása és szervizelése
  • munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

    Az ideális jelölt középfokú villanyszerelői végzettséggel rendelkezik, jó műszaki érzéke van és boldogul a számítógépek kezelésével.
    A meglévő tapasztalat nálunk nem elvárás, de előnyt jelent.

Amit nyújtunk:

  • lendületes, fiatalos csapat
  • családias légkör
  • modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • biztonságos stabil háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • céges mobiltelefon
  • évente több céges rendezvény, ahol a tanulás és a szórakozás is helyet kap

    Munkavégzés helye: Budapest
    Munkaidő: H-P 7:00-15:30
    Munkába állás kezdete: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

A kiválasztás menete:

Küldje el pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) bérigény megjelölésével 2020. március 15-ig.
Mi minden pályázatot elolvasunk, és amennyiben megfelel az elvárásainknak, jelentkezni fogunk az Ön által megadott elérhetőségek egyikén.