BKV Zrt.
  • Fontos számodra a stabilitás, a kiszámíthatóság, a biztonság és az egyedülálló tapasztalatok? Nálunk megtalálhatod a hivatásodat akár egy életre. A BKV Zrt Budapest legnagyobb foglalkoztatójaként számos munkakört tud neked felajánlani, akár a lakhelyedhez közel is.

    A meghatározó pillanatok egész életed során elkísérnek. Ahogy mi is, BKV.

  • Villanyszerelő

    Főbb feladatok, munkák:

      • mozgólépcsők vezérlésének (beleértve PLC, frekvenciaváltó) üzemeltetése, karbantartása
      • mozgólépcsők hibáinak gyors javítása
      • mozgólépcsők elektromos berendezéseinek, érzékelőinek beállítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • villanyszerelő/elektronikai műszerész vagy villamosgépkezelő középfokú vagy szakmunkás végzettség
      • orvosi alkalmasság

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • érettségi bizonyítvány
      • gépvezérlések karbantartásában szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

      • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
      • a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
      • cafeteria
      • ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
      • üdülési lehetőségek
      • igény szerint munkásszállói elhelyezés
      • 12/24 folyamatos munkarend
      • helye: változó jellegű, Budapest területén, metróállomásokon

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

    Egyéb juttatások:

    cafeteria, céges üdülés, üdültetés

    A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével.