abakus Personal GmbH&Co.KG (ABAKUS PERSONAL GMBH&CO.KG)

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    Villanyszerelői munka Németország szerte, 1.900 EUR nettó havi(168 óra) kereset + túlóra + pótlékok + 200 EUR BONUS + ingyenes szállás (kizárólag) hosszú távú munkavégzés

    Abakus Magyarország a németországi abakus vállalati csoport magyar munkavállalóival foglalkozó osztálya. Az abakus vállalati csoport jelenleg 13 németországi telephellyel és sokéves tapasztalattal rendelkezik a Magyarországról érkezett szakemberek foglalkoztatásában. Céges kultúránkat már közel 20 éve kimagaslóan jó minőség, megbízhatóság , méltányosság és értékbecslés jellemzi. Munkavállalóinkra különösen nagy figyelmet fordítunk és személy szerinti támogatást nyújtunk.

    Cégünk azonnali kezdéssel

    villanyszerelőket

    keres.

    Munkakör:

    • Installálás, üzembe helyezés, karbantartás (konnektor, elosztódoboz, kapcsolók)
    • Kapcsolószekrény építése és vezetékes összekötése
    • A szerszámok kezelése és karbantartása, kapcsolószekrények kábelezése
    • Világítási technika kiépítése
    • Épület és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése
    • Telepítési tervek olvasása
    • Villamos rendszer karbantartása
    • Elő- és utómunkák

    Amit ajánlunk:

    • Hosszú távú német munkalehetőség, németországi bejelentés
    • Kereset: min.1.900 EUR nettó/hó + pótlékok + túlóra +szállás
    • Startbonus a harmadik hónap után kerül kifizetésre
    • Ingyenes szállás egyágyas szobákban
    • Kollektív szerződés szerinti pontos és teljesítésnek megfelelő bérezés
    • Szabadságpénz
    • Munkaruhát, minőségi védőfelszerelést (PSA), minőségi szerszámokat biztosítunk
    • Magyar nyelvű munkatársunk áll rendelkezésére

    Elvárások:

    • Szakirányú végzettség
    • Munkatapasztalat
    • Megbízható személyiség
    • Német nyelvtudás
    • Gépjárművezetői engedély (B), saját autó

    Felkeltettük érdeklődését?

    Legyen tagja csapatunknak és jelentkezzen még ma!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Németország

Havi nettó fizetési keret:

1 900 EUR