Jó érzéked van az értékesítéshez? Van már értékesítési tapasztalatod villamossági területen? Akkor ezt a pozíciót Neked találták ki! Jelentkezz partnercégünkhöz az alábbi munkakörbe:

Villamossági műszaki értékesítő

Miért érdemes jelentkezned:

  • Fejlődési lehetőség tapasztalt senior kollégák mellett
  • Támogató családias közeg
  • Versenyképes jövedelem (Br. 600 – 700.000 Ft - tapasztalattól függően)
  • Éves bónusz
  • Céges autó magánhasználatra is

Mik lesznek a feladataid:

  • Üzleti kapcsolatok kiépítése és fenntartása
  • Értékesítési stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Éves értékesítési tervek elkészítése
  • Projektek irányítása és dokumentálása
  • Ajánlatok, szerződések elkészítése

Elvárásaink a pozícióhoz:

  • Legalább 1 év villamossági területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat során előnyt jelent:

  • UPS eszközök ismerete
  • Villamosmérnöki végzettség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.