Villamossági Konstruktőr

A cégünk. Osztrák tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami mezőgazdasági gépekhez és utánfutókhoz gyárt kábelkötegeket és világítótesteket. Piacvezető a mezőgazdasági gépek LED-Technológiás megvilágításának területén. Villamossági konstruktőrt keresünk azonnali kezdéssel.

Feladatok:

Nyomtatott áramkörök tervezése és minták készítése

  • Termékek anyagjegyzékének aktualizálása, javítása
  • Gyártási rajzok kiegészítése, javítása, nyomonkövetése
  • Termelés támogatása, szerelési és gyártási instrukciók fordítása
  • Mintatermékek nyomonkövetése
  • Új gyártási technológiák bevezetésének támogatása
  • Kapcsolattartás az anyacég műszaki kollégáival
  • A termékek dokumentáció szerinti ellenőrzése

Elvárásaink:

  • Angol vagy Német nyelvtudás
  • Villamosmérnök vagy Műszerész Technikum
  • Nyomtaott áramkörök tervezésében szerzett releváns tapasztalat

Előny: (de nem elvárás)

  • Autosketch vagy Solidworks ismeret
  • Odoo ismeret

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Kiszámítható, hosszútávú munkahely
  • Negyedéves Prémiumrendszer
  • Cégesrendezvények
  • Barátságos, családias légkör
  • Teljesítményfüggő 13. havi fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Hang- és világítástechnikai mérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Felsőtárkány, Berva Ipartelep 17.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Sanube Kft.

3324 Felsőtárkány Berva Ipartelep 17.