Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Yurosignal Mérnökiroda Kft. ( Villamosmérnöki és Generáltervezői profilú mérnöki szolgáltatást nyújtó) budapesti irodájába, budapesti és eseti vidéki munkavégzéssel

villamosmérnököt

keres

Feladatok:

  • Építményekkel kapcsolatos automatika tervezés (BMS) (épületben és épületen kívül is). Integrált építményfelügyelet tervezés.

Elvárások:

  • Villamosmérnök BSC-Automatika / Energetika szakirányú végzettség
  • Villamos méréstechnikában való tapasztalat előny, de nem feltétel
  • WSCAD / EPLAN ismerete vagy motiváltság ennek megszerzésére
  • AUTOCAD ismerete vagy motiváltság ennek megszerzésére
  • Nyitottság a fejlődésre
  • Angol és/vagy német használható nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakmai gyakorlat: 0 - 3

Amit nyújtunk:

  • Családias légkör
  • Legfrissebb pc és szoftver konfigurációk
  • Belső tervezői támogatás
  • Nyelvoktatás
  • Továbblépési lehetőség
  • Biztos háttér

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1134 Dózsa György út 126.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamosmérnök
  • Hirdető cég: Yurosignal Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: Építményekkel kapcsolatos automatika tervezés (BMS) (épületben és épületen kívül is). Integrált építményfelügyelet tervezés.
  • Elvárások: Villamosmérnök BSC-Automatika / Energetika szakirányú végzettség Villamos méréstechnikában való tapasztalat előny, de nem feltétel WSCAD / EPLAN ismerete vagy motiváltság ennek megszerzésére AUTOCAD ismerete vagy motiváltság ennek megszerzésére Nyitottság a fejlődésre Angol és/vagy német használható nyelvtudás B kategóriás jogosítvány Szakmai gyakorlat: 0 - 3
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Yurosignal Kft.>