A BRITISH AMERICAN TOBACCO HUNGARY A BAT KÖZÉP-EURÓPAI RÉGIÓJÁNAK VEZETŐ PIACA. A MI VILÁGUNKBAN MINDENKI MEGTALÁLJA AZT A KIHÍVÁST ÉS MOZGÁSTERET, MELYNEK KÖSZÖNHETŐEN MEGVALÓSÍTHATJA ELKÉPZELÉSEIT ÉS AMBÍCIÓIT. MOST ITT A LEHETŐSÉG, HOGY TE IS CSATLAKOZZ CSAPATUNKHOZ!

A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata pécsi Termelési osztályára keres

Villamosmérnök

pozícióba munkatársakat.

Feladatok:

  • A termelés zavartalan villamos üzemeltetésének biztosítása
  • A gépekhez és a hozzá tartozó berendezésekhez kapcsolódó informatikai rendszerek üzemeltetetése, a gépcsoportoknál adódó váratlan villamos meghibásodások elhárítása
  • A technológiával kapcsolatos változások figyelemmel kísérése, illetve javaslattétel a hatékonyabb működés és munkavégzés érdekében
  • Üzemzavarok gyors elhárítása
  • A műszakjához tartozó elektromos csoport irányítása, munkájának ellenőrzése
  • Gépek villamos telepítése, beüzemelése
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása
  • Önmaga és csapata folyamatosan fejlesztése

Elvárások:

  • Gyengeáramú, szakirányú villamosmérnöki végzettség
  • PLC programozási ismeretek
  • Analóg és digitális áramkörök ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Csapatorientáció
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló döntéshozatal
  • Belső motiváció
  • Pontosság, precizitás, jó problémamegoldó készség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.