Transvinning Kft.
  • Új szereplőként lépünk be a napelemes kivitelezői piacra támaszkodva meglévő széles ügyfélbázisunkra és tapasztalatunkra a különböző támogatási rendszerek területén. Olyan kollégát keresünk, aki tapasztalataival segítséget tud nyújtani a rendszer optimalizált kialakításában és annak működtetésében.

  • Villamosmérnök tervező

    Főbb feladatok, munkák:

      • HMKE napelemes kiserőművek tervezése és engedélyeztetése,
      • Az új üzletág kiépítésében szakmai támogatás nyújtása,
      • Egyedi műszaki megoldások kidolgozása,
      • Értékesítés műszaki-szakmai támogatása,
      • Kivitelezőkkel való együttműködés,
      • Eseti kiviteli ellenőrzések
      • Kollégák edukálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum 3 év szakirányú tapasztalat,
      • HMKE tervezési jogosultság (V, EN-ME, EN-VI),
      • Jogosítvány és vezetési hajlandóság,
      • Önálló munkavégzés,
      • Csapattal való együttműködési készség,
      • Jó problémamegoldó készség, proaktivitás.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Gyakorlati tapasztalat a kivitelezésben
      • Felelős műszaki vezetői regisztráció (MV-ÉV)
      • Középfokú angol nyelvismeret
      • Igény a fejlődésre

    Amit kínálunk:

      • Teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás,
      • Támogatjuk a képzéseken, konferenciákon való részvételt, a szakmai fejlődést,
      • Modern munkakörülmények,
      • Agilis, támogató csapat,
      • Kiemelkedő juttatás.

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1107 Budapest

    Havi nettó fizetési keret:

    430 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    mobiltelefon, szakmai tréningek

    A Jelentkezem gombra kattintás után kérjük elküldeni a magyar nyelvű önéletrajzot.