Sysco-Lux Kft.

Tartozz közénk és légy részese a fejlődésnek!

Fiatal csapatunkat az okos megoldások, a hatékonyság és a

környezettudatosság vezérli. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően ma

már kiemelt partnerei vagyunk a világ legnagyobb világítástechnikai

beszállítóinak.

Villamosmérnök

Hirdetés szövege:

    Feladatok

    • Projekt és tender tevékenység támogatása
    • (Műszaki árajánlat készítése, kivitelezés előkészítés és szervezés)
    • Projektmenedzsment és projekt-adminisztráció
    • Világítástechnikai auditok készítése
    • (külső helyszínek felmérése, dokumentációk összeállítása)
    • Világítástechnikai tervezés
    • Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Képesítési követelmények

    • Villamosmérnöki végzettség
    • Angol vagy német nyelvtudás előny
    • Kiváló kommunikációs készség
    • Önálló munkavégzés
    • B kategóriás vezetői engedély
    • Kiváló számítástechnikai ismeretek (MS Office alkalmazások, Dialux világítástechnikai tervező szoftver)

Amit kínálunk:

    Amit kínálunk

    • modern munkakörnyezet Óbudán az Euro Centerhez közel
    • életvidám csapat kisvállalati környezetben
    • 100%-ban magyar tulajdonú vállalat
    • fejlődési lehetőség és professzionális háttér
    • szakmai kihívások és dolgozói szabadság nagyvállalati projekteken

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Táborhegyi út 9.

A "Jelentkezem" gomb kattintása után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.