A Richter Gedeon

Villamosmérnök

munkatársat keres.

    A magyarországi központú Richter Gedeon Nyrt. több mint 115 éves történelmével, innováció iránti elkötelezettségével Magyarország és
    a régió meghatározó gyógyszeripari vállalata. Több mint egy évszázados tapasztalatunk és a világ egyik legszélesebb termékpalettája
    révén globálisan is elismert szereplőnek számítunk a nőgyógyászati célú készítmények piacán.

    Üzemviteli Informatikai főosztályunkra folyamatirányítási rendszerek üzemeltetésében jártas villamosmérnök kollégát keresünk.

Feladatok:

  • Folyamatirányító rendszerek (SCADA, PLC, DCS) üzemeltetése, az egyes rendszerek (termelőgépek, épületgépészeti berendezések, környezet monitorozó rendszerek) hibáinak elhárítása, a rendszerek helyreállítása;
  • a rendszerekkel kapcsolatos kliens üzemeltetés, adatmentés, alkalmazás üzemeltetés, jogosultság és felhasználó kezelés, konfiguráció mentések elvégzése;
  • részvétel beszerzésekhez és beruházásokhoz kapcsolódó feladatokban (beszállító- és rendszer kiválasztás szakmai előkészítése);
  • közreműködés a folyamatirányítási rendszerekkel kapcsolatos igények felmérésében;
  • folyamatirányító rendszerek beüzemelésének támogatása.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség;
  • automatizált gyártási területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • vezérlési- és felügyelőrendszerek ismerete (pl.: PCS7, WinCC);
  • PLC-programozási ismeretek;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • jó kommunikációs készség, együttműködés, problémamegoldás;
  • kezdeményezőkészség, önálló döntéshozatal;
  • folyamat-orientált, koncepcionális gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások egy globálisan épülő Üzemviteli Informatikai szervezetben;
  • képzési és fejlődési lehetőség;
  • stabil, megbízható munkahely;
  • széleskörű juttatási rendszer;
  • családbarát munkahely: vállalati óvoda;
  • humánus, családias légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Kérjük, ha szakmailag magára ismert és szívesen kamatoztatná tapasztalatát egy épülő szervezetben, küldje el önéletrajzát hozzánk bérigénye megjelölésével