Reed Specialist Recruitment

Multinacionális partnerünk részére keresünk magabiztos és ambiciózus kollégát

Villamosmérnök

pozícióba

Feladatok:

  • Új projektek, fejlesztési beruházások támogatása villamos oldalról ( villamos karbantartási tervek elkészítése, ütemezése)
  • Villamos, műszeres és automatizálási folyamatokban való részvétel,szükség esetén hibaelhárítás
  • Közreműködés új gyártóeszközök gyártói átvételében, üzembe állításában
  • Helyszíni bejárások, árajánlatkérések dokumentációjának lebonyolítása

Elvárások :

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Siemens S7, PLC programozási ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előny:

  • SAP PM rendszer ismerete,
  • Digitális terepi buszrendszerek területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • Robbanásbiztos berendezésekre vonatkozó szakképzettség vagy gyakorlat,
  • Érintésvédelmi, villámvédelmi és erősáramú berendezések szabványossági felülvizsgálója jogosultság,
  • Villamos tervezői program (E-PLAN) ismeret.

Juttatás:

  • Versenyképes alapfizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye

How to apply:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.