Partnerünk a világ egyik legnagyobb fejlesztő és gyártó autóipari vállalata

Villamosmérnök

pozícióba keresi új kollégáját.

Feladatok:

  • Közreműködés új gyártóeszközök gyártói átvételében, üzembe állításában
  • Gyártóberendezések karbantartásának támogatása a villamos/ elektronikus komponensek tekintetében
  • Termelési adatbázisok készítése és adminisztrálása
  • A termelés során fellépő villamos/elektronikus jellegű problémák elemzése, szükség esetén hibaelhárítás, javító intézkedések definiálása
  • Csapattagként közreműködés új gyártmányok bevezetési folyamatában, mérnöki változtatásokban,valamint minőségügyi problémák megoldásában

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • PLC ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Termelő vállalatnál műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Gépek üzemeltetése terén szerzett tapasztalat
  • Autóipari beszállítói gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Lakhatási támogatás
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!