A Kravtex Kft. a Kravtex-Kühne Csoport tagja, a Credobus gyártója
pályázatot hirdet az alábbi pozíció betöltésére:

Villamosmérnök - projektfelelős

Főbb feladatok, munkák:

  • Kiemelt szerep az újgenerációs, elektromos meghajtású autóbusz típusok fejlesztésében (a koncepcionális tervezéstől az elektromos kötegek tervezésén, tesztelésén át a prototipizálásig, a homologizáció támogatásáig, a kész termék teszteléséig)
  • Meglévő autóbusz modellek elektromos rendszereinek korszerűsítésében való részvétel
  • Gyártási- és értékesítési területek szakmai támogatása
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszerzési terület szakmai támogatása
  • Diagnosztikai szoftverek használata
  • Gyártási és végfelhasználói dokumentációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (BSc vagy Msc)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Naprakész technológiai-piaci ismeretek az elektromobilitás területéről
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat
  • Precizitás, terhelhetőség, önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Járműgyártásban szerzett munkatapasztalat
  • Releváns programozási ismeretek
  • Haszonjárművek (autóbuszok) gyártása iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Részvételi lehetőség Magyarország egyik legkomplexebb elektromobilitási projektjében, a Credobus első elektromos meghajtású autóbusz modellcsaládjának fejlesztésében
  • A projekt komplexitása kiemelt szakmai fejlődési- és előmeneteli lehetőséget biztosít
  • Iparági összehasonlításban is versenyképes jövedelem, választható béren kívüli juttatási csomagok
  • Modern, vonzó munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Városon belüli munkahely, kényelmes munkába járás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr

Ez az állás azonnal betölthető a Kravtex-Kühne Csoport győri autóbuszgyárában.

Az állás betöltésével kapcsolatos további kérdéseit a "Jelentkezem" gombon keresztül küldött e-mail-ben teheti fel.