Ügyfelünk, a világ egyik vezető szivattyú gyártója folyamatosan fejleszti termékeit és szolgáltatásait, ezért új kollégát keres a következő pozícióba:

Process Improvement Engineer

Főbb feladatok:

  • A folyamatfejlesztések biztosítása és végrehajtása a régióban
  • Tudásmegosztás támogatása és biztosítása
  • A tesztelési specialisták irányítása, az eszközök és folyamatok fejlesztése
  • Szoros kapcsolattartás a helyi karbantartókkal, beszállítókkal
  • A mérnökség támogatása az Advanced Manufacturing Engineering megvalósításában
  • Az új berendezések üzembe helyezésének felügyelete
  • Elemzések készítése és fejlesztési tevékenységek (pl.: PLC programok frissítése, helyszíni támogatás és képzés)
  • A fejlesztési eredmények dokumentálása előre meghatározott KPI-ok alapján
  • Folyamatos részvétel a biztonsági értékelésben (Safexpert és Sistema)

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Főiskolai, vagy egyetemi villamosmérnöki diploma
  • P-FMEA ismeret
  • Utazási hajlandóság (évente 4-5 alkalommal külföldre)
  • Jogosítvány
  • Szükséges nyelvtudás: Tárgyalóképes angol nyelvismeret

Mit tudunk ajánlani?

  • Dinamikusan fejlődő vállalat, stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatal és energikus csapatban

    fizetés: versenyképes

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.