Országszerte szerteágazó magas és mélyépítési projektekkel generálkivitelezéssel, homlokzatkiépítéssel, homlokzatszigeteléssel és klasszikus építőipari kivitelezéssel foglalkozó neves partnercégünk részére keresünk

Villamosmérnök kollégát

Villamosmérnök

Feladatok:

  • Építőipari generálkivitelezési projektek villamos szakági kivitelezésének irányítása, koordinálása és ellenőrzése
  • Alvállalkozók versenyeztetése, kiválasztása, majd munkájuk felügyelete
  • Teljeskörű átadás-átvétel lebonyolítása
  • Más szakágakkal való folyamatos együttműködés
  • Felelős műszaki vezetői feladatok ellátása
  • Projektekhez kapcsolódó dokumentáció kezelése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felelős műszaki vezető jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság, precizitás, gyors problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Céges autó
  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.