Magyarország vezető járműgyártó vállalatához keresünk motivált, lelkes MÉRNÖK kollégákat

Egyedülálló szakmai innováció és több mint 100 éves múlt, ami a leginkább partnercégünket jellemzi.

Villamosmérnök

Feladatok:

  • Folyamatosan bővülő mérnöki csapat munkájának támogatása
  • Villamos tervezések
  • Folyamatos együttműködés projekt és csapatmunkákban
  • A legújabb technológiák implementációjával való aktív részvétel

Elvárások:

  • Befejezett, preferáltan MSC felsőfokú tanulmányok villamosmérnök (erősáramú) szakirányon
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat villamossági tervezésben
  • Autocad/Solidedge/Solidworks használatában szerzett tapasztalat
  • Komplex összefüggések gyors megértése
  • Képesség önálló munkavégzésre, illetve projektmunkákban
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Sikerorientáltság
  • Folyamatos tanulás és fejlődés vágya

Előnyök:

  • Járműgyártásban szerzett releváns tapasztalat
  • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tőkeerős, magyar nagyvállalat műszaki szakembereként lehetőség a folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre
  • Inspiráló, szakmai feladatok és kihívások várják egy dinamikusan növekvő piaci környezetben
  • Részt vehet egy patinás, nagy múltú cég fejlődésében és sikereiben
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár