A Nitrogénművek Zrt.-t 1931-ben alapították és ma Magyarország legnagyobb műtrágyagyára. Vállalatunk a 100%-os magyar tulajdonban lévő Bige Holding Csoporthoz tartozik, büszkék vagyunk arra, hogy 2015. és 2018. között önerőből 110 milliárd forint értékű beruházást valósítottunk meg. Cégcsoportunk külföldön és belföldön is folyamatosan fejlődik, „Genezis” márkanevünk világszerte ismert.
Csapatunk bővítésére a villamosenergia-ellátó részlegbe a következő munkakörbe keresünk új munkatársat:

VILLAMOSMÉRNÖK

Kiemelt feladatai:

  • A Nitrogénművek ZRt. pétfürdői telephelyén a villamos energiaellátás folyamatos biztosítása, villamos berendezések üzemeltetése, karbantartásának figyelemmel kísérése, a villamos jellegű meghibásodások üzemzavarok elhárítása.
  • Aktív részvétel a beruházási, felújítási, fejlesztési munkák előkészítésében, megvalósításában.
  • A társegységekkel egyeztetve elkészíti a villamosenergia-ellátó rendszer nagyleállási, feszültségmentesítési, karbantartási programját.
  • A cégünknél beépített villamos informatikai rendszer működtetése, felügyelete.
  • Az üzemi munkavállalók munkájának irányítása.

Elvárások:

    Olyan munkatársat keresünk, aki a munkáját megbízhatóan, felelősségtudatosan, pontosan, határidőre végzi el, agilis, jó problémamegoldó képessége van, terhelhető.
  • Okleveles villamosmérnök végzettség, vagy főiskolai tagozaton szerzett erősáramú villamos szakirányú diploma.
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat szükséges.
  • Középfokú angol nyelvtudás elvárás.
  • Informatika ismeret

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely egy stabil és folyamatosan fejlődő cégnél, a szakmai fejlődés lehetőségével.
  • Munkába járás támogatása, cafeteria.
  • Bérezés megegyezés szerint.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pétfürdő

Pályázatát a JELENTKEZEM gomb megnyomásával, önéletrajzának és a bizonyítványok csatolásával, a tárgy mezőben a „VILLAMOSMÉRNÖK” megjelöléssel kérjük elküldeni.