Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT. – nagy presztízsű, hazai nagyvállalat – Átviteli Igazgatósága a Hálózati eszközgazdálkodási és állapotismereti osztályra munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK – NAGYFESZÜLTSÉGŰ HÁLÓZATI ESZKÖZGAZDÁLKODÁSI ÉS ÁLLAPOTISMERETI MUNKATÁRS

FELADATOK:

  • Az átviteli hálózati alállomási primer berendezések állapotfelmérési, diagnosztikai és karbantartási tevékenységeinek tervezése, fejlesztése illetve irányítása és ellenőrzése.
    A tevékenységi körébe elsődlegesen tartozó berendezés csoportok:
    • transzformátor hűtésautomatika, monitoring,
    • SF6 GIS,
    • túlfeszültség-védelmi eszközök,
    • megszakítók, szakaszolók,
    • segédüzemi berendezések.

  • Helyszíni nagyfeszültségű mérések megszervezése és végrehajtása. (Mérések miatti vidéken töltött idő a munkanapok harmadában.)
  • Az állapotismeretet és a karbantartási tevékenységeket alátámasztó dokumentációk és ezen tevékenységekkel összefüggésben keletkező adatok kezelése, feldolgozása, minősítése.
  • Az állapotfelmérési, diagnosztikai és karbantartási tevékenységgel összefüggő szakértői feladatok ellátása, valamint közreműködés üzemzavarok kivizsgálásában.
  • A tevékenységhez kapcsolódó megrendelések, szerződések kezelése, ügyintézése, kapcsolattartás vállalkozókkal.

ELVÁRÁSOK:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettség,
  • Számítógépes felhasználói ismeretek,
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret,
  • B kategóriás jogosítvány, lehetőleg egy éves gépjármű vezetési gyakorlat,
  • Egészségügyi alkalmasság feszültség közelében és magasban végzett munkára,
  • Állandó telephelyen, de rendszeres utazással alállomásokon végzett munka vállalása,
  • Nagyfeszültségű mérésvezetői vizsga, B+E kategóriás jogosítvány, emelőgép-kezelői képesítés és teherkötözői vizsga mielőbbi megszerzése.

KÉSZSÉGEK:

  • Önállóság, konstruktivitás,
  • Precizitás, pontosság,
  • Együttműködési készség, csapatmunkára való alkalmasság,
  • Logikus gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Terhelhetőség.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

  • Releváns szakmai tapasztalat,
  • További nyelvismeret.

A munkavégzés helye:

    Budapest III. kerület, Anikó utca 4. és a MAVIR ZRt. átviteli hálózati alállomásai.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • megfelelés esetén - egy év határozott idejű szerződést követően szakszolgálati technológiai és helyismereti vizsgák teljesítésével határozatlan idejű munkaviszony,
  • versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag, stabil munkahely,
  • kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Anikó utca 4.

Az álláshirdetésre a Jelentkezem gombra kattintva (Tárgy:„Villamosmérnök – HEÁO”) jelentkezését önéletrajz és motivációs levél beküldésével 2017. december 14-ig. Bővebb felvilágosítás: Handl Péter HEÁO osztályvezető (20/354-6264).

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamosmérnök
  • Hirdető cég: MAVIR MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Az átviteli hálózati alállomási primer berendezések állapotfelmérési, diagnosztikai és karbantartási tevékenységeinek tervezése, fejlesztése illetve irányítása és ellenőrzése. A tevékenységi körébe elsődlegesen tartozó berendezés csoportok:transzformátor hűtésautomatika, monitoring, SF6 GIS, túlfeszültség-védelmi eszközök, megszakítók, szakaszolók, segédüzemi berendezések. Helyszíni nagyfeszültségű mérések megszervezése és végrehajtása. (Mérések miatti vidéken töltött idő a munkanapok harmadában.) Az állapotismeretet és a karbantartási tevékenységeket alátámasztó dokumentációk és ezen tevékenységekkel összefüggésben keletkező adatok kezelése, feldolgozása, minősítése. Az állapotfelmérési, diagnosztikai és karbantartási tevékenységgel összefüggő szakértői feladatok ellátása, valamint közreműködés üzemzavarok kivizsgálásában. A tevékenységhez kapcsolódó megrendelések, szerződések kezelése, ügyintézése, kapcsolattartás vállalkozókkal.
  • Elvárások: Erősáramú villamosmérnök végzettség, Számítógépes felhasználói ismeretek, Legalább középfokú angol nyelvismeret, B kategóriás jogosítvány, lehetőleg egy éves gépjármű vezetési gyakorlat, Egészségügyi alkalmasság feszültség közelében és magasban végzett munkára, Állandó telephelyen, de rendszeres utazással alállomásokon végzett munka vállalása, Nagyfeszültségű mérésvezetői vizsga, B+E kategóriás jogosítvány, emelőgép-kezelői képesítés és teherkötözői vizsga mielőbbi megszerzése.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-11-30