Beruházási és Üzemeltetési Főosztály pályázatot hirdet

Villamosmérnök

munkakör határozatlan idejű munkaviszony keretében történő betöltésére

Pályázati feltételek:

  • Magyar állampolgárság.
  • Cselekvőképesség.
  • Büntetlen előélet.
  • Egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki (villamosmérnöki) szakképzettség.
  • Számítógépes felhasználó szintű gyakorlati ismeret (MS Office).
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat.
  • A meghirdetett feladatkör betöltésének feltétele 90 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, melyet a pályázati anyaghoz nem kell csatolni.

Az ellátandó feladatok:

    A Magyar Államkincstár épületeiben működő épületvillamossági berendezések működtetésével kapcsolatos tevékenységek ellátása.

    • az épületekben üzemelő épületvillamossági berendezések karbantartási munkáinak szervezése;
    • felújítási, átalakítási, beruházási feladatok koordinálása, felügyelete;
    • liftek és emelő berendezések karbantartási-, felújítási-, beruházási munkáinak szervezése;
    • épületvillamossági berendezések eszköz-, létesítménykönyv (nyilvántartás) vezetése;
    • kapcsolat tartása a megyei, műszaki szakterületű kollégákkal;
    • beruházási, átalakítási, felújítási igények fogadása, véleményezése, javaslat készítése a vezetés felé;
    • szakterületét érintő közbeszerzési eljárások műszaki tartalmának előkészítése, közbeszerzési eljárásban való részvétele, közreműködés a beérkezett ajánlatok kiértékelésében;
    • megrendelések készítése, elvégzett munkák teljesítésének igazolása, a számlák kifizetésének előkészítése;
    • külső partnerekkel szakmai kapcsolat tartása;
    • szerződések nyilvántartása, elszámolások és számlák kezelése, igazolása, egyéb adminisztrációs feladatok.

Kompetenciák:

  • pontos, precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés,
  • együttműködési készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • rugalmas, nyitott személyiség,
  • problémamegoldó képesség, kezdeményező készség.

Előnyt jelent:

  • közbeszerzési eljárásokban való jártasság,
  • építési műszaki-ellenőri jogosultság,

Munkavégzés helye és címe:

    Magyar Államkincstár, Beruházási és Üzemeltetési Főosztály 1054 Budapest, Hold u. 4.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületkarbantartó
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1054 Hold utca 4.

A munkaviszony határozatlan időre, teljes munkaidőben történő foglalkoztatásra szól, 3 hónap próbaidő kikötésével.

A pályázati anyaghoz kérjük csatolni:

  • Részletes szakmai önéletrajzot.
  • Motivációs levelet.
  • Kizárólag az álláshely betöltéséhez szükséges iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatát.
Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Magyar Államkincstár az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje. Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Adatkezelési tájékoztatót a Magyar Államkincstár honlapján. A tájékoztatóban foglaltak ismeretében tett nyilatkozatát a pályázat beküldésével egyidejűleg tegye meg. Nyilatkozat hiányában nem áll módunkban pályázati anyagát elbírálni.

A pályázatokat 2019. november 07. napjáig elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük megküldeni.

Az elektronikus üzenet tárgyában kérjük feltüntetni a Hpf/2561/2019. iktatószámot és a feladatkör pontos megnevezését: „villamosmérnök”.

A feladatkörrel kapcsolatosan további információt Illésné Bagi Mária osztályvezető nyújt a
+36 (1) 327 34 34 telefonszámon.

A jelentkezések elbírálásának határideje legkésőbb 2019. november 08.

Az álláshely az elbírálást követően azonnal betölthető.