Az AVL a világ legnagyobb hibrid, belsőégésű, valamint elektromos motorok és hajtásláncok fejlesztésével, szimulációjával és tesztelésével foglalkozó, független vállalatcsoportja.
Szeretnél részese lenni a technológiai innovációknak? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy és hosszú távon gondolkodsz?
Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Villamosmérnök- Kis- és középfeszültségű hálózatok

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • Tesztpadi környezetben kis- és középfeszültségű hálózatokkal kapcsolatos mérnöki, koordinációs feladatok
  • Autóipari berendezések tesztelésére használt kis- és középfeszültségű eszközök üzemeltetése
  • Változtatások felügyelete, karbantartási feladatok koordinálása és ellenőrzése
  • Új eszközök beszerzésében és értékelésében való aktív részvétel
  • Munkautasítások készítése a kiszolgáló személyzet számára
  • Hibakeresési, valamint fejlesztési feladatok
  • Szoros együttműködés az osztrák anyavállalat tesztpadi csapatával

Ha mindehhez:

  • BSc/ MSc villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat ipari környezetben
  • Gyakorlati jártasság kis- és középfeszültségű (0-2kV) hálózatok üzemeltetésében/tervezésében
  • Folyékony, tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban) – mindkét nyelv ismerete előny
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Érdeklődés az autóipar iránt

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot