K-STAHL Kft.

Villamosmérnök

Cégünk a K-STAHL Kft. 2012-ben alakult családi vállalkozásként. Kezdetben lakatosipari és hegesztő munkákat végeztünk helyszíni szereléseken, csarnoképítkezéseken. Később bővítettük tevékenységünket a csőszerelés, légtechnika, villanyszerelés irányában. Elsősorban Németországban és Magyarországon, de Európa szerte több helyen dolgoznak képzett szakembereink, villamosipari munkáink során.

Főbb feladatok, munkák:

Győr környéki munkavégzésre  keresünk villamosmérnök munkatársat .

Főbb feladatok :
- ütemtervek , kalkulációk elkészítése
-a minőségi követelmények való megfelelés biztosítása
-alvállalkozókkal és saját technikusi csapattal való szakmai együttműködés
-problémák elemzése és megoldási javaslatok kidolgozása

Az álláshoz tartozó elvárások:

- szakmai végzettség
- villamos tervezőprogram ismerete
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- német nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- azonnali kezdési lehetőség
-szükség esetén szállást biztosítunk
- versenyképes fizetés
-stabil háttér , hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9023 Győr, Körkemence utca 8.

Jelentkezéskor kérjük küldje el Önéletrajzát !