Üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársat keresünk Nyíregyházára bejelentett jogviszonyba az alábbi pozícióba:

Villamosmérnök

Főbb feladatok

  • Létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása
  • Nagy-, közép- és kisfeszültségű-rendszerek üzemeltetése és karbantartása
  • Villamosenergia- rendszereket érintő átalakítások lebonyolítása
  • A terület karbantartási és javítási tevékenységeinek tervezése, végrehajtásának irányítása, dokumentálása
  • Szakmai támogatás nyújtása az operatív kollégáknak

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség,
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Nagy- és/vagy középfeszültségű rendszerek üzemeltetésével kapcsolatban szerzett tapasztalat
  • Előny: Gyengeáramú rendszerek ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

4400 Nyíregyháza

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.