Hyundai TCH Kft. (HYUNDAI TECHNOLOGIES CENTER HUNGARY KFT.)

A dél-koreai Hyundai villamosgépgyárának
a magyarországi tervező / fejlesztő irodájaként működünk

Terület: olajszigetelésű hálózati és különleges transzformátorok, fojtók

Motivált villamosmérnököket keresünk

Villamosmérnök

transzformátorok villamos számítására

Főbb feladatok, munkák:

    • Tekercsek és vasmagok villamos és hőtani számítása
    • Komplett transzformátorok zajszámítása
    • Feszültség-igénybevétel számítások (tekercseken belül, főszigetelésben, stb.)
    • Elektromágneses analízis (Ansys, Maxwell)
    • Különböző, a transzformátorok világában fellelhető új irányzatok keresése, az ezzel kapcsolatos kutatótevékenység végzése.
    • Meglévő konstrukciók átdolgozása, költséghatékonnyá tétele
    • Angol nyelvű dokumentációk feldolgozása, készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamosmérnöki végzettség (MsC vagy BsC)
    • Kreativitás
    • Csapatmunkára való készség
    • Folyamatos tanulásra való hajlandóság
    • Beszélt és írott angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Végeselemes szoftver felhasználói szintű ismerete (pl. Ansys, Maxwell)
    • Nagyfeszültségű szigeteléstechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

    • Korszerű és nyugodt munkakörülmények zuglói, újépítésű irodaházban
    • Szakmai fejlődés támogatása (szoftverek oktatása, ipari vásárlátogatások, szakmai előadások)
    • Versenyképes jövedelem
    • Béren kívüli juttatások: étkezési támogatás SZÉP kártyán
    • Külföldi üzleti- és tanulmányutak

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1145 Budapest, Bácskai utca 29.

Havi nettó fizetési keret:

400 000 HUF

Angol nyelvű Önéletrajz