WHC Diák Iskolaszövetkezet
Autóipari partnercégünk évtizedek óta működik sikeresen hazánkban. Új rendszerük fejlesztéséhez keresünk gyakornok munkatársat a villamosmérnöki feladatok ellátásához.

Villamosmérnök gyakornok - diákmunka (TW-4553) - Diákmunka

Feladatok:

  • Beruházások és fejlesztések mérnöki támogatása
  • Villamossági munkák levezetése, tervek ellenőrzése
  • Dokumentációk naprakészen tartása
  • Karbantartásokhoz szükséges anyagok beszerzése
  • Külső/belső szolgáltatókkal való kapcsolattartás

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Mérnök vagy műszaki területen folytatott tanulmányok
  • Heti minimum 3 munkanap vállalása fél évig

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikusan működő csapat
  • Modern, biztonságos munkakörnyezet
  • Rugalmas, tanulmányodhoz illeszthető munkaidő
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ:

ALAPOZD MEG A JÖVŐDET DIÁKKÉNT!