Villamosmérnök gyakornok diákmunka

Bruttó 1 900 - 2 000 Ft/óra bér

OnE Job Iskolaszövetkezet

2049 Diósd, Kőbányai utca 10.

Partnercégünk a Mycom ammóniás kompresszorai révén a magyarországi hűtőipar jelentős szereplője a '80-as évektől kezdve. A  Mayekawa Hungary Engineering Kft. szakmai stábja több mint 10 éve dolgozik együtt és képviseli a márkát, 2014 óta pedig a japán Mayekawa által tulajdonolt vállalatban teszi ugyanezt.

Főbb feladatok, munkák:

  • Hűtéstechnikai rendszerek megismerése
  • EPLAN P8-ban való rajzolás
  • Felügyeleti rendszerekből való adatgyűjtés
  • Felügyeleti rendszerek módosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • EPLAN P8-ban szerzett tapasztalat
  • SCADA felügyeleti szoftverekben szerzett tapasztalat
  • magyar nyelv kommunikációképes ismerete
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvű kommunikáció
  • Közép szintű villanyszerelői végzettség
  • Ipari hűtéstechnikában szerzett tapasztalat
  • Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki  és azon belül az Automatika vagy Energetikai szakirány hallgatója

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Valós szakmai gyakorlat
  • Bejárási támogatás (br. 18 Ft/km a lakóhely és munkahely távolságának kétszeresére)
  • Versenyképes jövedelem (br. 1900-2000 Ft/óra, mely 25 év alatt a nettó összegnek felel meg)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök