Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Társaságunk 2010-ben alakult, több éves tapasztalattal rendelkezünk napelemes és komplett kivitelezés területén.
Cégünk dinamikus fejlődése okán hosszú távra kollegát keres

Villamosmérnök pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • helyszíni felmérés, tanácsadás
  • ajánlatkészítés, ellenőrzés
  • projektek műszaki előkészítése
  • költségvetés, projektütemezés és határidők megtervezése, nyomon követése és ellenőrzése
  • napelemes kivitelezések ütemezése, nyomon követése, levezénylése
  • napelem-park projektek előkészítése es menedzselése - tervezéstől átadásig
  • ÉNGY-s költségvetés készítése
  • projektmenedzsment
  • konferenciákon és előadásokon való résztvétel
  • vezetői döntéstámogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villamosmérnök végzettség
  • AUTOCAD program felhasználói szintű ismerete
  • megújuló energetikai megoldások iránti elhivatottság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • jó kommunikációs és koordinációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • magas szintű MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali kezdés
  • napelemes kivitelezésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Kivitelező, General kivitelező
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1162 Timur utca 72.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamosmérnök
  • Rövid pozíció név: Villamosmérnök
  • Hirdető cég: GoodWill Energy Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XVI. kerület
  • Feladatok: helyszíni felmérés, tanácsadás ajánlatkészítés, ellenőrzés projektek műszaki előkészítése költségvetés, projektütemezés és határidők megtervezése, nyomon követése és ellenőrzése napelemes kivitelezések ütemezése, nyomon követése, levezénylése napelem-park projektek előkészítése es menedzselése - tervezéstől átadásig ÉNGY-s költségvetés készítése projektmenedzsment konferenciákon és előadásokon való résztvétel vezetői döntéstámogatás
  • Elvárások: villamosmérnök végzettség AUTOCAD program felhasználói szintű ismerete megújuló energetikai megoldások iránti elhivatottság B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat jó kommunikációs és koordinációs készség jó problémamegoldó készség precíz, önálló munkavégzés angol nyelv társalgási szintű ismerete magas szintű MS Office ismeretek
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-07
Állás, munka még: GoodWill Energy Zrt.>