Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Procter & Gamble egy olyan amerikai multinacionális vállalat, mely kiváló minőségű és értékű termékeket és szolgáltatásokat nyújt a Világ több mint 180 országában.

Csömörön található, 1991 óta működő női higiéniai termékeket előállító üzemünkbe keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióba:

Villamosmérnök/Folyamatmérnök

A MUNKAKÖR:

    Mérnökeink feladata a világklasszisú fogyasztói cikkeink gyártási folyamatának támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése, fejlesztése. Az iparág vezető technológiájának alkalmazásával és a legutolsó vezetési irányelveket használó munkarendszereket alkalmazzuk, amivel biztonságosan termeljük a legversenyképesebb termékeket a fogyasztói igények teljes skálájának kielégítésére. Ahol szükséges egyedi, szabadalmazott technológiákat fejlesztünk ki, vagy egyszerűen újraalkalmazzuk azt, ami már bizonyított, az üzleti követelményeknek megfelelően.

Főbb feladatok:

  • Az üzleti célok eléréséhez szükséges technikai, technológiai lehetőségek, változtatások meghatározása
  • A javasolt változtatások technikai megvalósíthatóságának és gazdaságosságának elemzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyár más, termelést támogató részlegeivel
  • Új gyártósorok üzembe helyezésének technológiai irányítása, segítése
  • A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése

AMIT VÁRUNK:

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki vagy műszaki menedzser diploma
  • Friss diploma vagy 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban
  • Erős vezetői és együttműködési készség
  • Jó problémamegoldó képesség, analitikai gondolkodás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Éves teljesítményértékelés
  • Egyéni szakmai fejlődési program, hazai és külföldi tréningekkel
  • Mentor program és hosszú távú karriertervezés hazai és nemzetközi lehetőségekkel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Folyamatmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Csömör

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
2 db szavazat
Állás, munka még: Procter&Gamble/Hyginett Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamosmérnök/Folyamatmérnök
  • Hirdető cég: Procter&Gamble/Hyginett Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Csömör
  • Feladatok: Az üzleti célok eléréséhez szükséges technikai, technológiai lehetőségek, változtatások meghatározása A javasolt változtatások technikai megvalósíthatóságának és gazdaságosságának elemzése Folyamatos kapcsolattartás a gyár más, termelést támogató részlegeivel Új gyártósorok üzembe helyezésének technológiai irányítása, segítése A gyártósorok minőségi, megbízhatósági mutatóinak ellenőrzése, új gyártósorok esetén a minőségbiztosítás és megbízhatósági minősítési folyamatainak vezetése
  • Elvárások: Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki vagy műszaki menedzser diploma Friss diploma vagy 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat Kommunikációképes angol nyelvtudás – szóban és írásban Erős vezetői és együttműködési készség Jó problémamegoldó képesség, analitikai gondolkodás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-09-13