Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol közel 700 főt foglalkoztat és főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.

Dinamikusan növekvő vállaltunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Villamosmérnök

Feladatok:

  • Általános villamosmérnöki feladatok ellátása
  • Közreműködés új technológiák- és technológiai sorok bevezetésében
  • Termékek minősítésére szolgáló rendszerek képességeinek fenntartása és fejlesztése
  • Részvétel hatékonyság javítási és minőségfejlesztési projektekben

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tapasztalt kollégák mellett várjuk a pályakezdők jelentkezését is
  • Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Méréstechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Pécel (M0-ás mellett, XVII. kerület mellett)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécel, 2119 Pesti út 80.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott magyar nyelvű pályázatát küldje el számunkra a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamosmérnök
  • Hirdető cég: enmech Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Pécel
  • Feladatok: Általános villamosmérnöki feladatok ellátása Közreműködés új technológiák- és technológiai sorok bevezetésében Termékek minősítésére szolgáló rendszerek képességeinek fenntartása és fejlesztése Részvétel hatékonyság javítási és minőségfejlesztési projektekben
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú végzettség Tapasztalt kollégák mellett várjuk a pályakezdők jelentkezését is Jó problémamegoldó készség, önálló munkavégzés Felhasználói szintű számítógépes ismeretek Angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-08
Állás, munka még: enmech Hungary Kft.>