A Datalogic Hungary Kft. az alábbi pozícióba keres új munkatársat balatonboglári elektronikai gyárába:

Villamosmérnök

Főbb feladatok:

  • Gyártási eljárások, folyamatok, operációs szekvenciák fejlesztése, kialakítása, karbantartása a gyártásban résztvevő alkatrészekre, komponensekre, félkész- és késztermékekre vonatkozóan;
  • Új termékek bevezetésére vonatkozóan kapcsolattartás az AME csapattal;
  • Új és meglévő termékgyártásokhoz kapcsolódóan a szükséges szerszámokra és folyamatokra vonatkozó javaslatok kidolgozása;

Elvárások

  • Villamosmérnöki/mechatronikai végzettség;
  • Minimum 2-3 év gyártó vállalatnál, tervezési területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat;
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban);
  • MS Office programok magas szintű ismerete;

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Munkába járási támogatás;
  • Dinamikus csapat;

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Balatonboglár