Villamosmérnök csoportvezető

Unix Autó Kft.

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57

#álláslehetőség #K+F #robotraktárfejlesztés #vezetőifeladat #XIIIker

30 éves az Unix Autó Kft., az autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. 3 országban közel 3000 munkatársunk, több mint 170 kirendeltségen szolgálja ki partnereinket és vásárlóinkat. Dinamikus működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a 100 legnagyobb magyar vállalat élmezőnyében tart minket számon. Közel 3000 munkatársunk, 3 országban, 170 kirendeltségen szolgálja ki magas szinten partnereinket. Technológiai fejlesztő központunk magasan képzett mérnök csapata elsősorban logisztikai célgépek tervezésével, robotraktár rendszer fejlesztésével és automatizálással foglalkozik. A megtervezett gépeket a legmodernebb eszközökkel felszerelt, saját prototípus műhelyünkben készítjük el. A fejlődésnek köszönhetően csapatunk tovább bővül, ezért budapesti munkavégzéssel új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ

(br. 1.100.000 Ft elérhető fizetéssel)

Feladatok:

  • A projekteken dolgozó 8 fős villamosmérnökökből és elektrotechnikusokból álló csapat vezetése
  • Egyedi automatizált célgépek és robotraktár rendszerek elektronikai tervezésének koordinálása, műszaki tartalmának ellenőrzése
  • Javaslattétel a tervezési hibák javítására, optimalizálására
  • Együttműködés a gépészmérnök csapattal és a telepítési részleggel
  • Gyártás és beszerzés nyomonkövetése

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség (Bsc, Msc)
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat beágyazott C fejlesztés és hardvertervezés területén (ARM, STM32, GCC, C/C++, FreeRTOS)
  • 1-3 éves projektmanageri vagy vezetői gyakorlat
  • Altium Designer magas szintű ismerete
  • Jártasság elektronikai kivitelezésben
  • Erős rendszer- és projektszemlélet
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
  • Határozott kommunikáció

Előny:

  • Automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Jövedelem: havi bruttó 900.000 – 1.100.000 Ft (tapasztalattól függően) + egyéb vállalati juttatások
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • A fejlesztési projekt végig követése a tervezéstől az átadásig
  • Alkotásra, új ötletek megvalósítására inspiráló légkör
  • Jól felszerelt, korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Villamosmérnök
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatodat (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva küldheted el.