BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk, a 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat zöldmezős beruházásával hosszútávú munkalehetőséget biztosít munkatársainak az élelmiszer-, gyógyszer- és vegyipar részére előállítandó különböző típusú keményítő, alkohol és takarmány termékek egyedülálló és világszínvonalú technológiával történő gyártásával. Dinamikusan fejlődő szakértő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Villamosmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Beszerzések műszaki támogatása
  • Ajánlati kiírások készítése, kiértékelésben való részvétel
  • Kereskedelmi tárgyalások mérnöki támogatása
  • Villamos hálózatok kimérése és a mérések dokumentálása, illetve méréseken történő közreműködés.
  • Villamos munkálatok ellenőrzése és dokumentálása
  • Üzemzavarelhárításban való közreműködés, hibafeltárás és javítás
  • Villamos szakmunkások irányítása
  • Karbantartási feladatok megtervezése és lebonyolítása
  • Fejlesztések beüzemelésének támogatása
  • Jogszabályi követelményeknek való megfelelőség biztosítása
  • Külső, szerződéses és alvállalkozói villamosmérnökökkel való szakmai kapcsolattartás
  • Aktív közreműködés a szakterületét érintő fejlesztési, átalakítási feladatok megvalósításában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség, mint villamosmérnök
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, felelős munkavégzés és rendszerszemlélet
  • Kiváló szervező, problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Csapatjátékos beállítottság

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések, kompetenciaalapú tréningek), karrierlehetőség
  • Dinamikusan fejlődő, modern vállalati környezet világszínvonalú, Magyarországon egyedülálló technológiával
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bejárási hozzájárulás
  • Privát egészségbiztositás finanszírozása
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Letelepedési támogatás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismeret -karbantartást érintő modulok

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Heves megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Visonta (Heves megye)