Megbízónk  egy olyan egészségügyi kutatással-, fejlesztéssel és hordható egészségügyi eszközök létrehozásával foglalkozó szervezet, mely egyedülálló a maga területén. Céljuk a társadalomi felelősségvállalás mellett olyan új termékek létrehozása és piacra vitele, mely számtalan érdekes lehetőséget tartogat egy innovációk iránt érdeklődő, tehetséges és ambiciózus villamosmérnök számára. Egy olyan csapatban dolgozni, amely egyedülálló a biometrikus szenzorok, a kommunikációs technológiák és a mobil alkalmazások fejlesztésének területén, rengeteg fejlődési lehetőséget tartogat.  Amennyiben szeretnél egy - világviszonylatban is- nagyszabású, kreatív projektben tevékenykedni és maradandót alkotni, akkor Te vagy a megfelelő jelölt számunkra!

A CEDARWOOD Consulting Kft. munkaerő közvetítéssel foglalkozó csapata keresi azt a villamosmérnök szakembert, aki megbízónk tevékenységét erősíteni tudja az alábbi feltételekkel:

Lokáció:                Budapest, II. kerület

VILLAMOSMÉRNÖK – BEÁGYAZOTT HW TERVEZŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • innovatív egészségügyi eszközök fejlesztése;
  • teljes áramkör tervezés (kapcsolási rajz, nyomtatott áramkör);
  • folyamatfejlesztés, fejlesztési dokumentáció készítése;

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hardver tervezési és termékfejlesztési tapasztalat;
  • alapvető mérőműszerek ismerete;
  • angol nyelvtudás írásban és szóban;
  • felsőfokú mérnöki végzettség;
  • rugalmasság, gyorsaság;
  • önálló munkavégzés;
  • gyors helyzetfelismerő képesség;
  • talpraesettség;
  • lojalitás;

Előnyt jelentenek:

  • Altium Designer ismerete;
  • kutatási tapasztalat;
  • hasonló területen szerzett tapasztalat;

Amit nyújtunk:

  • napi 8 órás alkalmazotti jogviszony;
  • országhatárokon átívelő kooperációs lehetőségek és kapcsolatok kiépítése;
  • állandó fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • hosszú távú együttműködés;

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, II. kerület

Amennyiben magadra ismertél, ne habozz, nem fogod megbánni! Jelentkezésed várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva. Tárgyban kérjük az alábbiakat feltüntetni: jelentkezés – villamosmérnök – Beágyazott HW tervező mérnök.