Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Az Adecco a világvezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, fogaskerékgyártó partnere részére, újonnan épülő üzemcsarnokába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Villamosipari szerviztechnikus

Feladatok:

  • Gépek üzembe helyezése, átadása a megbízópartnereknél
  • Hibaanalízis és üzemzavar elhárítása
  • Karbantartások és hitelesítések elvégzése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Villamosipari technikus/mérnöki végzettség (minimum középfokú)
  • Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Szerviztechnikusi pozícióban vagy gépszerelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat

Előny:

  • SAP alapfokú ismerete
  • MS-Office ismeretek
  • Mobilitás, utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria
  • Külföldi betanulási lehetőség tapasztalt kollégáktól
  • Azonnali munkába állás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes

Munkavégzés helye:

Győr

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Adecco Kft.
Nyilvántartási szám: 02-19611/1998-0100, 47285/2001-0100
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamosipari szerviztechnikus
  • Rövid pozíció név: Szerviztechnikus
  • Hirdető cég: Adecco Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Győr-Moson-Sopron megye
  • Város: Győr
  • Feladatok: Gépek üzembe helyezése, átadása a megbízópartnereknél Hibaanalízis és üzemzavar elhárítása Karbantartások és hitelesítések elvégzése Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Elvárások: Villamosipari technikus/mérnöki végzettség (minimum középfokú) Magabiztos német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban Szerviztechnikusi pozícióban vagy gépszerelésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-28
Állás, munka még: Adecco Kft.>