Az E.ON élenjáró vállalatként a lehető legjobb megoldásokon dolgozik a jövő kulcsfontosságú területein, mint megújuló energiaforrások, az okos, rugalmas energiahálózatok, és az újszerű ügyfélmegoldások. Szeretjük a sokszínűséget, az innovációt, az újító ötleteket, ezért teljes szívvel támogatjuk azokat a munkatársakat, akikben elég szenvedély van, hogy energiájukkal alakítsák a jövőnket. Jelenleg szombathelyi (lehetséges munkavégzési hely még Körmend, vagy Sárvár) csapatunkba keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba.

Villamoshálózat tervező mérnök

Feladatok:

    • A helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése, lebonyolítása
    • Segédletek beszerzése (térképek és közmű nyomvonalak)
    • Műszaki tervezés az MK8 műszaki kézikönyv szerint, műszaki rajzolás, méretezés
    • Anyag, berendezés, munkaerő szükséglet tervezése
    • Tervzsűri előkészítés, részvétel, terv-érvényesítés
    • Engedélyeztetések (közmű és szakhatóság)
    • Tervezői művezetés, az üzem területén
    • A műszaki tervek minőségének javítása, tervezés támogató referens munkájának koordinálása ellenőrzése

Elvárások:

    • Erősáramú villamosménrök végzettség (főiskola/egyetem)
    • Térinformatikai ismeret- gyakorlati tapasztalat, AUTOCAD használata előnyt jelent.
    • B kat.jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Elismerjük és értékeljük a teljesítményedet, amit éves bónusszal jutalmazunk
    • Cafeteria keretet, amelyet Te magad állíthatsz össze
    • Modern munkaeszközöket:
    • Céges mobiltelefon és előfizetés, melyben lehetőség van családtagok bevonására,
    • Öt évnél fiatalabb céges gépjárműflotta
    • Karrierlehetőségeket az E.ON magyarországi és nemzetközi cégcsoportjában
    • Albérleti támogatást, ha több mint 100 km-ről kell költöznöd

Előny:

    • Villamos energetikai építmények tervezése jogosultság (ENVI)

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szombathely

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.

A kiválasztási eljárás során az E.ON egyenlő esélyeket biztosít minden jelentkező számára nemzetiségre, korra, nemre, fogyatékosságra, illetve megváltozott munkaképességre való tekintet nélkül. A mi feladatunk az egyenlő esélyű részvétel technikai feltételeinek biztosítása. Kérjük, erre vonatkozó igényedet jelezd a pályázatodban.