VILLAMOSHÁLÓZAT SZERELŐ I.

munkatársat keresünk

Érdekel a villamosság, és megvan hozzá a középfokú szakirányú végzettséged? Szegedi ingatlankezelési területünkön villamoshálózat szerelő lehetsz. Csatlakozz csapatunkhoz és építsd nálunk karriered!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • Az érvényben lévő technológiai és karbantartási utasítások, valamint a berendezések műszaki dokumentációi alapján az egységvezető vagy ingatlankezelési művezető utasítására végzi a villanyszereléssel kapcsolatos munkákat.
  • A Területi ingatlankezlési egység hatáskörébe tartozórületén térvilágít épület, építmény állagban található kisfeszültségi berendezéseket javítja, karbantartja, cseréli, valamint a végzi ezen objektumok villamos hálózatának hibaelhárítását, karbantartását, ellenőrzését.
  • Elosztó-berendezésben, motorikus berendezésben hibát keres, rajzot olvas, kapcsol, szerelvényt cserél.
  • NET lakásoknál jelentkező villamos hibák elhárítása, valamint a javításhoz szükséges információk biztosítása.
  • Végzi a szerelői érintésvédelmi ellenőrzéseket.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakirányú állami szakmunkás/szakiskolai végzettség (villanyszerelő)
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • B kategóriás vezetői engedély

Amit ajánlunk

Bérezés a próbaidő alatt:

  • Bruttó 225.600 Ft + juttatási csomag

Bérezés a próbaidőt követően:

  • pótlékokkal együtt akár Bruttó 259.500-277.500 Ft + juttatási csomag

A juttatási csomag tartalmazza:

  • Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Bruttó 350.000 Ft hűség bónusz év végén
  • min. Bruttó 109.000 Ft/év (a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő) önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • egészségmegőrző program
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • ruházati ellátás

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

2021. április 30.