Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Nagy szakmai múltú, multinacionális partnerünk számára keresünk angolul legalább középfokon beszélő tesztmérnököket, akik szívesen vennének részt hosszú távú, elektromos hajtásrendszerekkel kapcsolatos, kutatás-fejlesztési projektekben.

Villamos tesztmérnök

Főbb feladatok, munkák:

  • Elektromos járművek meghajtó rendszereinek és elektromos alkatrészeinek vizsgálata és működésük tesztelése
  • Rendszer komponensek tesztelése
  • Aktív részvétel a különféle elektronikai és mechanikai tesztek meghatározásában, ezáltal a tesztelési kultúra kialakításában
  • Szükség esetén rövidebb teszt szoftverek fejlesztése
  • A tesztek eredményeinek kiértékelése és riportálása a projecten dolgozók számára
  • Szoftver- és hardverimplementáció és rendszerintegráció támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns mérnöki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség)
  • Hajtásrendszerek (inverterek, elektromos motorok, akkumulátorok) tesztelésében, üzemeltetésében és installációjában szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes, magabiztos angol és magyar nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Innovatív gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Aktív részvétel egy hosszú távú fejlesztői projektben
  • Start-uphoz hasonló részleg- kisebb csapat, folyamatos együttműködés az innovatívan gondolkodó kollégákkal
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Angol nyelvhasználati lehetőség - kapcsolattartás a nemzetközi csapattal
  • Merészebb villamosmérnöki ötletek megvalósulásának lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamos tesztmérnök
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Elektromos járművek meghajtó rendszereinek és elektromos alkatrészeinek vizsgálata és működésük tesztelése Rendszer komponensek tesztelése Aktív részvétel a különféle elektronikai és mechanikai tesztek meghatározásában, ezáltal a tesztelési kultúra kialakításában Szükség esetén rövidebb teszt szoftverek fejlesztése A tesztek eredményeinek kiértékelése és riportálása a projecten dolgozók számára Szoftver- és hardverimplementáció és rendszerintegráció támogatása
  • Elvárások: Releváns mérnöki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök végzettség) Hajtásrendszerek (inverterek, elektromos motorok, akkumulátorok) tesztelésében, üzemeltetésében és installációjában szerzett tapasztalat Kommunikációképes, magabiztos angol és magyar nyelvtudás Kiváló problémamegoldó képesség Innovatív gondolkodásmód
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-12
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>